logo Fotovoltaického Fóra a Energetické konference 2020   Fotovoltaické Fórum a
Energetická konference 2020

Hlavní strana Program Přihláška Pro přednášející Kontakt


     Partneři
 
   Minulé ročníky


   


Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2020

27. listopadu 2020
Webová duální konference
Od 10,00 do 17,30 hodin

OBLASTI KONFERENCE

   • SVĚTOVÉ NOVINKY A TRENDY FOTOVOLTAIKY
   • NOVÉ TRENDY A ŘEŠENÍ AKUMULACE VE SVĚTĚ A V ČR
   • AKUMULAČNÍ SYSTÉMY SAS, AES
   • VÝCHOVA MONTÉRŮ DOBÍJECÍCH STANIC PRO ELEKTROMOBILY
   • SOFTWAROVÁ PODPORA PROJEKTOVÁNÍ ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ
   • ROZVOJ ELEKTROMOBILITY V ČR
   • DRUHY DOBÍJECÍCH STANIC NA TRHU
   • RECYKLACE AKUMULÁTORŮ ELEKTROMOBILŮ
   • NÍZKOEMISNÍ CIRKULÁRNÍ ENERGETIKA V DOPRAVĚ
   • FOTOVOLTAIKA A ELEKTROMOBILITA
   • EKONOMIKA PROVOZOVÁNÍ DOBÍJECÍCH STANICc


   Z důvodu stanovených přísných hygienických pravidel máte možnost navštívit duální konferenci Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2020 poprvé prostřednictvím webové, živě vysílané konference. Letošní probíhající 13. ročník Fotovoltaického Fóra a 10. ročník Energetické konference je dalším pokračováním vzestupného světového trendu uplatnění fotovoltaických technologií a technologiemi souvisejícími. Odborným garantem a organizátorem je Česká fotovoltaická asociace.

   Konference nabídne posluchačům celkem devět přednášek na aktuální témata přímo do Vašich domovů a kanceláří. Detailní přehled přednáškových bloků, počátku prezentací a přihlášených řečníků naleznete v sekci Program.

   V uplynulých letech navštívilo tyto konference více než 2600 expertů z oblasti elektrotechniky a energetiky, odborníci a vedoucí pracovníci z veřejného sektoru i průmyslu, manažeři z oblasti právních, energetických, technických a obchodních služeb, auditoři, revizní technici, soudní znalci, projektanti, zástupci z řad akademiků a studentů technických středních a vysokých škol. Detailní informace a přihlášky získáte na www.FFCR.cz.

   Česká fotovoltaická asociace je největší a současně nejstarší fotovoltaickou asociací v České republice. K hlavním činnostem patří výuka fotovoltaických profesionálů v evropském vzdělávacím programu Fotovoltaický expert. V průběhu osmi školících dnů si uchazeč osvojí základy síťové fotovoltaiky, aplikace a řešení ostrovních systémů, ochrany proti blackoutu, možnostmi a druhy akumulačních systémů a projekčních návrhů fotovoltaiky za využití software PV*SOL. V roce 2017 za odborné spolupráce s německou asociací DGS vydala ČFA nejrozsáhlejší knižní publikaci u nás „Fotovoltaické systémy“. Již šestým rokem provádí státní zkoušky profesní kvalifikace „Elektromontér fotovoltaických systémů“ a nově prvním rokem státní zkoušku profesní kvalifikace „Montér dobíjecích stanic pro elektromobily“. Více o činnosti a plánech ČFA se dozvíte na www.CEFAS.cz.

   Přijměte elektronickou pozvánku a to i v případě, že nebudete mít možnost živého sledování průběhu přednášek. Nejen pro tyto případy, bude k dispozici po skončení konference registrovaným účastníkům možnost, zpětného shlédnutí celého průběhu konference! V průběhu konference v průběhu dvou přestávek si sami připravíte něco dobrého na zub. Na samotný závěr konference proběhne tradiční vylosování cen a vylosovaným výhercům přijde cena poštou.

   Přihlásit se můžete zde.
   Informace o konferenci se průběžně doplňují, změna vyhrazena.
   


Hlavní strana Program Přihláška Pro přednášející Kontakt  Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2020 • Organizátor: Česká fotovoltaická asociace, z.s. (www.cefas.cz)
  ve spolupráci s Czech Nature Energy a.s. (www.CNE.cz).