logo Fotovoltaického Fóra a Energetické konference 2017   Fotovoltaické Fórum a
Energetická konference 2017

Hlavní strana Program Přihláška Pro přednášející Kontakt


     Partneři
   FOR ARCH
   Minulé ročníky


   


Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2017

  Duální konference České fotovoltaické asociace (ČFA) proběhne

  19. září 2017 v rámci veletrhu FOR ARCH na výstvišti v Praze - Letňanech.


  Letošní, jubilejní, 10. Fotovoltaické Fórum a 7. Energetická konference se bude konat od 13,30 do 18,00 hodin, v konferenčním centru, sál č. 3, výstaviště Letňany, Beranových 667, Praha 9.

  Hlavní oblasti (témata) konference:
  DENNÍ ŽIVOT A PROBLEMATIKA VÝROBCŮ ELEKTŘINY

  FOTOVOLTAIKA V DOMÁCÍ ENERGETICE

  FOTOVOLTAIKA PRO BYTOVÉ DOMY

  HYBRIDNÍ ENERGETICKÉ SYSTÉMY CESTA K ÚSPOŘE

  ODPOJOVÁNÍ BYTOVÝCH DOMU OD CZT

  STAVEBNÍ FOTOVOLTAIKA
  Konference je výjimečnou příležitostí navštívit v dopoledních hodinách veletrh FOR ARCH 2017 a v ten samý den se účastnit odpoledne navazující duální konference Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2017. Letošní pořádaný jubilejní 10. ročník Fotovoltaického Fóra je potvrzením celosvětového růstu fotovoltaických technologií v oblasti obnovitelných zdrojů energie, rostoucí úloze fotovoltaické technologie a uskladňování energie, která zejména v posledních dvou letech přechází na extenzivní křivku rozvoje i v České republice.

  V celkem třinácti přednáškových vystoupení vás řečníci seznámí s každodenním životem samovýrobců elektřiny, jejich problémy a řešením. Diskutovány budou okruhy z řad vykazování OTE, výměny komponent, opravy výroben, optimalizace výroby a uskladňování elektrické energie. Pro budoucí majitele je zaměřena právně-technická přednáška „Na co si dát pozor při uzavírání smlouvy o instalaci fotovoltaického systému? Širokou veřejnost zaujme přednáška o energetice v bytových a panelových domech, cílenou na proces odpojování zdrojů od CZT, novým rozúčtovávacím pravidlům tepla, možnostmi instalací hybridních soustav pro vytápění a ohřev teplé vody. Přednášeny budou aktuální dotační výzvy a možnosti v oblasti výroby a uskladňování elektrické energie, pro rodinné domy, bytové domy, tak i pro podnikatelská vysoce efektivní řešení. Nebudou scházet ani technologické novinky, vztahující se ke konání veletrhu – stínící solární prvky, nové FV stavební řešení, včetně BIPV.

  V uplynulých letech navštívilo tyto konference více než 2280 expertů z oblasti energetiky, odborníci a vedoucí pracovníci z veřejného sektoru i průmyslu, manažeři z oblasti právních, energetických, technických a obchodních služeb, auditoři, projektanti, zástupci z řad akademiků a studentů technických středních a vysokých škol.

  Na konferenci se svými příspěvky vystoupí profesionálové z oblasti techniky, legislativy, dotací, regulace, energetického trhu, výrobců a distributorů elektřiny, profesních asociací a akademiků.  Přihlásit se můžete zde.
  Informace o konferenci se průběžně doplňují, změna vyhrazena.
   


Hlavní strana Program Přihláška Pro přednášející Kontakt  Fotovoltaické Fórum a Energetická konference 2017 • Organizátor: Česká fotovoltaická asociace, z.s. (www.cefas.cz)
  ve spolupráci s Czech Nature Energy a.s. (www.CNE.cz).